Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok Metropol AVM A3 Blok Kat:7, D:100, 34676 Ataşehir/İstanbul
0(216) 373 53 51

SAĞLIK SİGORTALARI
Sağlığınız için kendinizi güvenceye alın.
Sağlık sigortası, bireylerin günlük yaşamında, yurtdışında olsa dahi, karşılaşabilecekleri bir hastalık veya kaza durumunda, ortaya çıkacak sağlık giderlerini (hastane, rehabilitasyon, ilaç vb.) karşılayan sigorta türüdür.

Özel Sağlık Sigortalarındaki ana iki teminat 
Yatarak Tedavi Teminatı : 

Hastanede yatarak tedaviye gerek duyulan durumlarda temin edilen planlar çerçevesinde oluşacak giderleri (doktor, ameliyat, yoğun bakım, oda giderleri, refakatçi gibi) teminat altına alır.

Ayakta Tedavi Teminatı : 
Doktor muayene, tomografi, röntgen, EKG, fizik tedavi, laboratuar tetkikleri, ilaç gibi giderlerin karşılandığı teminat türüdür.

SGK mensubu bireyler Sosyal Güvenlik Kurumu – Genel Sağlık Sigortası’nın sağladığı teminatı aşan sağlık giderlerini karşılamak amacıyla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası da yaptırabilirler. Bu teminat, SGK anlaşmalı özel hastanelerden hizmet almayı sağlayan devlet destekli özel bir sağlık sigortasıdır. Sağlık Sigortaları Bireysel veya Grup Sağlık olarak dizayn edilebilir.


SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
Seyahat Sağlık Sigortası ile seyahatiniz sırasında keyfinizi kaçırabilecek her türlü risk ortadan kalkıyor.

Seyahatiniz sırasında ani bir hastalıkla karşı karşıya kalmanız durumunda acil hastalık ve/veya kaza sonucu oluşabilecek acil tıbbi yardım masraflarını karşılıyor.Tedavinizin bitiminde evinize naklinizi sağlıyor. Ayrıca seyahat sırasında vefat eden sigortalının nakil işlemleri de teminat kapsamına dahildir.

Bu sigorta, aynı zamanda Schengen anlaşmasına dahil olan ülkelere girişte vize için zorunlu olarak talep edilen teminatları tam anlamıyla karşılamaktadır.